Září 2009

československá superstar

27. září 2009 v 13:34 | RnB_PriNncCeSsS
Ahoj,tak jak jsem vám slíbila ,že vám sem budu dávat častěji články tak vám sem dám ze superstar moje oblíbené,ty co mě pobavily nebo podobně.
Tak koukejte!!!
jim fandíííímPo DloUhé Době..

18. září 2009 v 12:57 | RnB_PriNncCeSsS
Ahoj,takže podlouhé době jsem zpět s články byla jsem tu skoro každý den,jenom sem nevěděla co mám přidávat a byla jsem skoro pořád zaměstnaná úkoly a až večer jsem měla čas a to jsem skoro vždycky odepisovala nebo byla na facebooku nebo na líbku jestli chcete tak moje líbko je RnB.prIncEsska a facebook Anička Kančiová tam se vám pudu snažit odepisovat a nezlobte se že na maily neodepisuji přijde mi ji hodně a jsem ráda když stihnu odepsat známím nebo Sb..
Mno a ted jak už víte tak jsem změnila školu chodím na gymnazium a né na Zš. Docela se mi tam líbí jsou tam lepší holky než byly u nás ve třídě na zš.Máme i dobrý vyučující prostě super...Budu mít možná new telefon tak vám pak dám číslo těm s kterými jsem si psala na libku s Verčou Sárou a Vanessou.Můžou být i další ale zatím ještě nevím.Tak vám tu dám jednu fotku a pak zase pádim.Budu se snažit přidávat více článků.....Ahoj

My neW FoTo

4. září 2009 v 11:27 | RnB_PriNncCeSsS


detailní fotografie

detailní fotografie

detailní fotografie
detailní fotografie

detailní fotografie